U bent hier

Informatieblad 491


Staat het in uw agenda?

  • 3 juli: kennismaking nieuwe leerkracht
  • 6 juli: vakantiemei. Let op afwijkende schooltijden voor groep 1 t/m 8: 8.30 uur - 12.30 uur.

Een beetje toezicht doet wonderen.

Welke ouders willen graag ondersteunen en een oogje in het zeil houden bij de brigadiers. Je kijkt mee of de brigadiers op tijd zijn, op de juiste wijze brigadieren en of anderen zich ook aan de regels houden. Het hoeft maar te gaan om 1 tijdstip per week maar het mogen er ook meer zijn. Als je toch al op school bent, waarom niet? Het kost niet veel tijd maar het is wel belangrijk voor de veiligheid van onze kinderen. Geef je op via een mailtje aan ajgmerckelbagh@gmail.com


Reminder: de Vakantiemei

De praktische indeling van de dag:

  • Schooltijden voor alle leerlingen: 8.30 uur tot 12.30 uur. De kinderen die dit willen/kunnen komen ’s ochtends met hun versierde fiets naar school. Deze krijgen een speciaal plekje op het speelplein, zodat ze bewonderd kunnen worden. Van ieder cluster wordt de mooiste fiets door een speciale jury geselecteerd. Deze kinderen mogen de fietsen showen tijdens ‘de rode loper’ voor de leerlingen van groep 8. 
  • 10.30 uur: Viering op de speelplaats met hierin aandacht voor de mei-boom en het afscheid van juffrouw Anita. De ouders zijn ook van harte welkom. Speciaal willen we de ouders en opa’s/oma’s van de leerlingen van groep 8 uitnodigen om hierbij aanwezig te zijn.
  • 11.00 uur: de traktatie voor de kinderen en koffie voor de aanwezige volwassenen. 
  • 11.45 uur: de ‘rode loper’ juffrouw Anita en de leerlingen van groep 8
  • 12.30 uur: de bel wordt geluid, de vakantie begint.

Het kan natuurlijk zijn dat het weer niet meewerkt op die dag…. We zullen het slechtweer programma dan publiceren via Isy.

Nadat de schoolbel geluid heeft en de vakantie is begonnen gaat ook het team het schooljaar afsluiten. Vanaf 13.15 uur zal de school gesloten zijn!


Under construcion...

In de aanloop naar de nieuwe website van onze school verlopen er een paar zaken iets moeizamer. Zoals al eerder vermeld kunnen we geen afbeeldingen en links meer uploaden naar de bestaande site. We communiceren derhalve de roosters voor vakanties, gym en schoolbenodigdheden via het infoblad. Deze week al een tweetal en volgende week de rest.

We hopen dat bij de start van volgend schooljaar de nieuwe site ver klaar is.


Vakantierooster 2018-2019

Vakanties en feestdagen groepen 1 t/m 8:

Herfstvakantie:           15-10 t/m 19-10-2018
Kerstvakantie:            24-12-2018  t/m 04-01-2019
Carnaval:                   04-03 t/m 08-03-2019
Goede Vrijdag:           19-04-2019
Meivakantie:              22-04 t/m 03-05-2019
Hemelvaart:               30 en 31-05-2019
Pinkstermaandag:      10-06-2019
Zomervakantie:          08-07 t/m 16-08-2019

Extra vrije dagen groep 1 t/m 8

Woensdag                 26-09-2018      studiedag leerkrachten
Woensdag                 21-11-2018      studiedag leerkrachten
Woensdag                 20-03-2019      studiedag leerkrachten
Woensdag                 29-05-2019      studiedag leerkrachten

Extra dagen groep 1 t/m 4:

Sinterklaas:               5, 6 en 7-12-2018
Pinksterdinsdag:        11-06-2019


Schoolbenodigdheden

Zelf meenemen

gr.3

gr.4

gr.5

gr.6

gr.7

gr.8

Gum

 

X

X

X

X

X

Potlood

X

X

X

X

X

X

Slijper

X

X

X

X

X

X

Stiften

X

X

X

X

X

X

Schaar

X

X

X

X

X

X

Etui

X

X

X

X

X

X

Kleurpotloden

 

X

X

X

X

X

Plakstift

X

X

X

X

X

X

Kladblok

 

X

X

X

X

X

Rollerpen*

 

X

X

X

X

X

Klapper

 

 

X

X

X

X

Agenda

 

 

X

X

X

X

Documentenmap

 

 

X

X

X

X

Schooltas

 

 

X

X

X

X

 * Deze pen wordt in groep 4 eenmalig door de school verstrekt


  • ... het bevallingsverlof van juffrouw Joyce Savelkoul wordt opgevangen door Coralie Kirkels? Coralie is nu ook al werkzaam in groep 1A.

Ingezonden stuk:

E‐books voor het hele gezin met de VakantieBieb app

Dankzij de VakantieBieb app blijven duizenden kinderen in de zomer doorlezen. Dat is een geweldige ontwikkeling, want doorlezen in de zomer voorkomt een terugval van het AVI‐niveau.

De VakantieBieb app stimuleert kinderen om te lezen tijdens de zomervakantie en biedt e‐books voor het hele gezin. De app is gratis te downloaden in de App Store en Google Play Store en is een zomercadeautje van de Bibliotheek. U hoeft hiervoor geen lid te zijn. Van 1 juli tot en met 31 augustus kunnen zowel uw kinderen als uzelf genieten van meer dan 60 e‐books.
Lees bijvoorbeeld samen met uw kind het boek Giechelvisjes & Knuffeldiefjes van Carry Slee of Kikker en een heel bijzondere dag van Max Velthuis.

Winactie

Om het lezen deze vakantie extra leuk te maken voor uw kinderen, maken ze kans op een iPad mini door uit te leggen wat hun favoriete e‐book uit de VakantieBieb app is en waarom. Informatie over deelname en spelvoorwaarden vindt u op: www.vakantiebieb.nl.
Een fijne vakantie & veel leesplezier!